fbpx

Zagraj dla DEFECTED!

zagraj dla defected

Zagraj dla Defected Records – londyńskiej wytwórni, która ogłosiła na swojej stronie oraz w mediach społecznościowych konkurs skierowany do DJ-ów z całego świata. DJ powinien mieć, aktywny wkład w rozwój lokalnych scen muzycznych i czuć sie niedoceniony. Zainteresowanie konkursem prawdopodobnie będzie duże. Wielu DJ’ów z różnych zakątków świata weźmie w nim udział i podejmie wyzwanie, by znaleźć się wśród zwycięzców. Dodam, że stawka jest bardzo wysoka. Nagrodą główną jest DJ rezydentura w sezonie 2022, umożliwiająca występy na różnych imprezach organizowanych przez Defected oraz nagrody techniczne od oficjalnego partnera, którym jest Pioneer DJ.

 

Jak Wziąć Udział W Konkursie

  • Nagraj unikatowy i ekskluzywny miks, nie krótszy niż 60 minut
  • Wrzuć go na serwis streamingowy Mixcloud lub SoundCloud i ustaw jako prywatny
  • Nazwij go zgodnie ze schematem „DJ Name – Defected Unsung Heroes
  • Wypełnij formularz na stronie konkursowej Defected

Zwycięzcy zagrają warmup na imprezach organizowanych przez Defected w sezonie 2022. Oprócz zagrania na najlepszych imprezach, laureaci zyskają promocję na wielką skalę oraz będą mieli możliwość poznania wielu znakomitych artystów, o czym na codzień mogliby tylko pomarzyć. 

 

Na Których Imprezach Defected Będzie Można Wystąpić

 

Czas na zgłoszenia upływa w piątkek 11 marca 2022 roku. Oprócz nagrania seta, oczywiście na wysokim poziomie oraz przesłania go organizatorowi zgodnie z wymaganiami, zgłaszając się do konkursu musisz być pełnoletni.

Wypełniając formularz podaj Twój alias dj’ski oraz linki do swoich mediów społecznościowych (Facebook, Instagram) i odpowiedzieć dlaczego interesuje Cię konkurs Defected Unsung Heroes. Ponadto napisz w kilku zdaniach gdzie i co grasz, co Cię inspiruje oraz podaj dane do kogoś, kto będzie mógł to wszystko potwierdzić i rekomendować Cię jako DJ’a.

 

Kto Wchodzi W Skład Jury

Nadesłane sety dj’skie będzie oceniać jury, złożone z siedmiu osób. W ich skład wchodza doświadczone i znaczące w świecie muzyki postacie, które współpracują z wytwórnią Defected:

 

Po zakończeniu konkursu organizator w ciągu 48 godzin skontaktuje się z siedmioma szczęśliwcami. Jak informuje, zastrzega sobie prawo do dyskwalifikacji w przypadku podania nieprawdziwych danych oraz pokrywa koszty logistyczne związane z bookingami zwycięzców. Powodzenia wszystkim!

Udostępnij

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email